Czarnogóra dla plażowiczów i fanów zwiedzania – poznaj szczegóły

Czarnogóra to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. Znajdują się tutaj liczne atrakcje turystyczne, piękne plaże oraz widoki. Jeśli szukasz dobrego miejsca na urlop i odpoczynek, Czarnogóra okaże się dobrym rozwiązaniem.

Plaże w Czarnogórze

W tym pięknym miejscu są bardzo dobre warunki dla fanów plażowania i kąpieli słonecznych. Najlepsze plaże w Czarnogórze to:

  1. Sveti Stefan – raj dla osób, które potrzebują pięknych widoków i komfortowych warunków do plażowania. Po jednej stronie plaży znajduje się strefa bezpłatna, a po drugiej strefa dla gości hotelu Sveti Stefan. Gdy już będziesz mieć dosyć wylegiwania na piasku, warto zwiedzić miasteczko.
  2. Jaz – znajduje się trzy kilometry od Budvy. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest otoczenie imponujących gór. Jest to plaża żwirowa, która cieszy się niemałym zainteresowaniem. Jeśli lubisz plaże dla nudystów, Jaz będzie odpowiednim wyborem. Nudyści mają tutaj do dyspozycji około 300 metrów dla siebie.
  3. Becici – połączenie piaszczystej plaży i pięknej natury to bardzo dobry sposób na udane plażowanie. Becici to dobre miejsce dla fanów kąpieli słonecznych, ale również wielbicieli sportów wodnych znajdą tutaj wiele możliwości na ciekawe spędzenie czasu. Nocą miasto Becici pozostaje aktywne. Warto sprawdzić, jak wygląda tutaj nocne życie.

Co warto zwiedzić w Czarnogórze

Chociaż plażowanie jest bardzo przyjemne, warto również trochę pozwiedzać. Jeśli chodzi o Czarnogórę, możliwości jest bardzo wiele. Oto kilka ciekawych propozycji:

  1. Jaskinia Lipska – jest to jedna z największych jaskiń w Czarnogórze. Wnętrze jaskini sprawia ogromne wrażenie, warto skorzystać z okazji i je zwiedzić.
  2. Kotor – Stare Miasto, które ma swój niepowtarzalny urok. Kręte uliczki, klimatyczne kawiarnie oraz restauracje – tutaj można spędzić wiele godzin i cieszyć się widokami.
  3. Cetinje – kiedyś stolica Czarnogóry. Znajduje się tutaj kilka zabytków, które można odwiedzić w szybkim czasie. Jeśli chcesz coś zwiedzić, ale nie lubisz robić tego godzinami, warto wybrać się do Cetinje.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*